نتایج جستجو برای عبارت :

قانونِ بالن

بچه که بودم هر چیزِ لازم و غیرِ لازم رو نگه‌میداشتم...قوطیِ شیشه‌ایِ عطرم که دیگه تموم شده بود و ته‌مونده‌هایی از بوهایِ آرامش‌بخش،کف‌ش مونده بود!قابِ طلاییِ موبایلی‌ که دیگه موبایلش رو نداشتم و موبایلی جدید با یه قابِ جدیدتر جاش رو گرفته بود!گلدونِ سبزی که من رو یادِ بهترینِ کاکتوسِ گلدارِ اتاقم می‌انداخت و لبه‌ش کمی شکسته بود!ساعت مچیِ سفیدم که عقربه‌های شب‌نما و فسفری‌ش شب‌ها توی اتاقم برق میزد ولی دیگه کار نمیکرد!پلیورِ صورتی
بالن در کلش رویال سربازی قدرتمند و کند عاشق هدف گیری تاور ها همانند جاینت است اما برخلاف جان زیاد جاینت او کم جان است???
اما اگر جان زیادی همانند جاینت داشت نمی توانستیم جلوی اورا بگیریم پس کم بودن جان بالن هم به نفع ما است هم به ضرر ما است??
و اگر جانش زیاد بود من فکر میکنم باید اسمش را میزاشتیم ویرانگر???
خب حالا برویم سر نحوه استفاده درست از بالن این سرباز قدرتمند جان کمی دارد و با کوچک ترین آسیب از بین میرود
اما پس از سقوط بالن بمبی که در دستش
افرادی هستند که برای مراسم عروسی خود به دنبال هیجان و ساختن روزی خاص هستند.
چرا دوستان و خانواده تان را با خروجی مهیج از جشن عروسی و ورود به بالن هوای گرم حیرت زده نمی کنید.
ابتدا با بالن برفراز دشت زیبا پرواز می کنید سپس فرود آمدن بالن و پذیرایی و سرو نوشیدنی و در نهایت بایک اتومبیل آفرود میهمانان به مکان اولیه برگردانده می شوند.
 هزینه های این سفر شامل موارد زیر می شود.اجازه فیلمبرداری و عکسبرداری حرفه ای از عروس و داماد ، صبحانه قبل از پروا
یکی از انواع بالن ها، بالن ژوژه سفید Glass Volumetric flask می باشد. این نوع بالن که با نام بالن ژوژه، بالن حبابدار و بالن حجمی نیز شناخته می شود، از مقاومت شیمیایی بالایی برخوردار است. فروشگاه آزما تجهیز در زمینه فروش بالن ژوژه شیشه ای فعالیت می کند. شما می توانید خرید بالن ژوژه سفید را از فروشگاه آزما تجهیز انجام دهید.
بالن ژوژه
بالن ژوژه (به انگلیسی: Volumetric flask) که به بالن حجمی نیز معروف است، یکی از شیشه آلات آزمایشگاهی بوده که برای ساخت محلولها با غلظ
فنر قلبی
بالن زدن قلب که در فرهنگ عامیانه به آن فنر قلبی می گویند یک روش پزشکی است که برای باز کردن شریان های مسدود شده انجام می شود. این روش، یک روش بی خطر و معمولی است که در حال حاضر به عنوان یک درمان استاندارد در نظر گرفته می شود. در این روش ابتدا بیمار را آنژیوگرافی می‌کنند و پس از آنکه متوجه شدند کدام رگ، در کجا و به چه میزان دچار گرفتگی یا انسداد شده‌ است، از روش بالن زدن برای درمان وی استفاده می‌کنند.

اصل فنر گذاشتن قلب این است که یک با
بالن تقطیر
آزماتجهیز آماده ارائه خدمات در حوزه فروش بالن تقطیر با کیفیت مناسب و قیمت تضمینی می باشد. جهت خرید این محصول می توانید از طریق همین صفحه تعداد مدنظر خود را به صورت آنلاین خریداری نمایید. جهت دریافت اطلاعات تکمیلی پیرامون این محصول با کارشناسان تمادکالا تماس حاصل فرمایید. این محصول به صورت تک و عمده نیز به فروش می رسد و ارسال آن به اقصی نقاط ایران انجام می شود. همچنین شما می توانید با مراجعه به صفحه فروش بالن آزمایشگاهی سایر محصول
فستیوال بین المللی بالن ها در سوئیس

فستیوال یا جشنواره بین‌المللی بالن‌ها، برای چهلمین بار است که در سوئیس در حال برگزاری است.

می‌خواهیم با هم ببینیم که چه کارهایی می‌توان در این فستیوال انجام داد. همه‌ ما تاکنون برای یک بار هم که شده به پرواز فکر کرده‌ایم و اختراع بالن را می‌توان پیشرفتی برای این رویا دانست. به همین دلیل کشور زیبای سوئیس سالیان سال است که فستیوالی به نام بالن‌ها در «شتو دوئکس» برگزار می‌کند. شما با شرکت در این فس
22 قانونِ ابدیِ بازاریابی
بخشِ دوم
12 – قانونِ
تعددِ محصولات
اصرارِ شدیدی برایِ تعددِ محصولاتِ
نامِ تجاری وجود دارد.

اگر هرگونه تخلفی از این قوانین مجازات داشت، مسئولانِ
تعدادِ زیادی از شرکت هایِ آمریکایی الا باید در زندان می بودند. قانونِ بسیار
مهمی که بسیار موردِ تخلف قرار می گیرد قانونِ تعددِ محصولات است.
زمانی یک شرکت رویِ یک محصول متمرکز است که بسیار هم برایش
سودآور است. همان شرکت روزِ بعد به تعدد محصولات روی می آورد و همان زمان است ک
راه‌های بسیاری رو طی نمودم در نهایت به این مهم رسیدم که باید نفس را زیر پا خرد کرد.
نباید چیزی به اسم "من" وجود داشته باشد. این می‌شود اولین قدم روبه جلو. 
شمعی برای فوت کردن نبود که هیچ؛ از پس بالن آرزوها هم بر نیامدم.
امّا با تمام‌ اینها مسیر سخت مشخص است. 
تامّام 
راه‌های بسیاری رو طی نمودم در نهایت به این مهم رسیدم که باید نفس را زیر پا خورد کرد.
نباید چیزی به اسم "من" وجود داشته باشد. این می‌شود اولین قدم روبه جلو. 
شمعی برای فوت کردن نبود که هیچ؛ از پس بالن آرزوها هم بر نیامدم.
امّا با تمام‌ اینها مسیر سخت مشخص است. 
تامّام 
مجموعه تصاویر با کیفیت بالن هوایی
در این مجموعه شاهد 26 تصویر با کیفیت بالن هوایی می باشید ، این تصاویر با فرمت JPG ذخیره شده  و بر روی سایت قرار گرفته شده است. برای دیدن تصویر بزرگتر مجموعه ، می توانید  بر روی همین لینک کلیک کنید. ...دریافت فایل
متن آهنگ دو تا ( 2 تا ) ستاره ماکان بند
وقتی چشم چشمتو میبینهمیشینه بهم میگه همونی که میخوای اینهکنارت قانونِ زندگیم اینهعاشق ترین آدمی باشم که روی زمینهیه لبخند بدهمیخوام انقد جیغ بزنیم تا که برق برههمیشه با همیم اما وقتشه خنده
ادامه مطلب
سامسونگ، پروژه ای تبلیغاتی برا گلکسی S10 برنامه ریزی کرد که نیاز بوسیله پرواز فضایی داشت. غول عنف ای، یک بالون در ارتفاع زیاد را با گوشیمورد دید بوسیله خارج از جو فرستاد تا تصویری شامل یک سلفی از بازیگر مشهور، کارا دلوین، ثبت یواش. قطعا تیم بازاریابی تو توجیه پروژه ی خویشتن از این عبارت استعمال می کنند: «این ایده بوسیله نوبه ی خود، برجسته و کم ارزش بوسیله دید می رسید.»مقاله های مرتبط:سامسونگ تبلیغات تمسخرآمیز خویشتن درباره اپل را حذف می کندس
متن آهنگ ارباب شهر من امیر خلوتهمه چی توو دنیا میچرخه فقط سرِ توهمه بیشترشو میخوان ، بیشتر به ضربِ دوعددِ بالا ماشین حساب یعنی قدرتاگه داشته باشی راحتی حتی توو غربتتوو زمینِ خدا گرفتی جای خدا روآدما میپرستنت شدن نسخ و خمارتتو زدی به هم قانونِ برابریتویی دلیل قهر و آشتیدلیلِ خنجر اَ پشتِ برادریآدما سرِ تو حیله میکنن ، بهت پیله میکنندخترِ جوونو زیرِ پیر مرد میکنن
ادامه مطلب
معادله ی نامجهول
من با دست های خالی
دو کوچه پایین تر می روم
تا از بقالی مهربانش
چند کارتن دعا بخرم.‌
تسبیحم را به پیرزن همسایه می دهم.
و به جای آن، عصایش را از او می گیرم.
تا پیری زودرسم را در روزهای سرد زمستانی گذر کنم. 
گاهی چشم هایم را حنا می بندم.‌
و گاهی لاکِ صورتی به ناخن هایم می زنم!
من از قانونِ درخت ها آگاهم
و از دوستی زمین و برگ خوشم می آید. 
فاصله ی زیادی نیست بینِ جنگ و صلح
از شلیکِ گلوله ی لبخند فاکتور می گیرم
و آن را به توانِ هزار
چاپبادکنک یک هدیایای تبلیغاتی بسیار قوی می باشد که می توانید با امنیت و آرامش کامل به وب سایت چاپ متین مراجعه بفرمایید و ثبت سفارشتون رو انجام بدید. 

شما می توانید هر عکسی را برروی هر مدل بادکنکی به چاپ برسانید.در عکس‌هایی که می‌توانید طیف گسترده‌ای از طرح‌های سهام را ببینید که ما بر روی بادکنک چاپ می‌کنیم. اگر لوگو را روی بالن می‌بینید، می‌توانیم آن را با استفاده از نرم افزار های مرتبط با این وکتور بفرمایید و برای ما
12- قانونِ امِ
عام (ژنریک)
یک از سریع ترین راه هایِ عدمِ
موفقیت، استفاده از اسم هایِ عام برایِ نام های تجاری است.

تاریخ اغلبِ اوقات ما را به بیراهه می کشاند. پاره ای از
موفق ترین شرکت ها ( و نام هایِ تجاری) دارایِ اسامیِ عام بوده اند. مانند: جنرال
موتورز – جنرال الکتریک – استاندارد اُویل – استاندارد برندز – امریکن ایرلاین –
امریکن موتورز – امریکن اکسپرس و . . .
در گذشته تصورِ شرکت ها براین امر بود ه داشتنِ اسمی بزرگ،
پرزرق و برق و عام الزامی اس
ساحل کیش یکی از فضاهای مناسبی است که می توانید در آن انواع تفریحات هیجان انگیز و کمیاب را تجربه کنید. از بالن سواری گرفته تا اسکی روی آب.زمین در ساحل ماسه ای کیش، از جنس مرجان بوده و در زیر نور خورشید درخششی نقره فام دارد. پدیده ای که در سطح جهان بی همتاست. کیش دریای آبی رنگ شفاف و روشنی دارد که باعث می شود کف آن از سطح دریا هم پیدا باشد. کارشناس محیط زیست این خاصیت را به وجود مرجان ها در پیرامون جزیره نسبت می دهند و معتقدند که مرجان ها به صورت طب
هوالمعز۱۵۹

به گزارش خبرنگار فرهنگی باشگاه خبرنگاران پویا،
حسین یوزباشی که با یکی از
آثار خود در نمایشگاه کاریکاتور «سیلی‌های سخت» حضور دارد،  گفت: نمایشگاه
«سیلی‌های سخت» به همت مرکز هنرهای تجسمی حوزه هنری برپا شده است. در این
راستا طی روزهای گذشته آقای شجاعی طباطبایی از بنده دعوت کردند تا
اثری متناسب با موضوع هدف قرار گرفتن پهپاد متجاوز آمریکایی برای شرکت در
این نمایشگاه ارائه کنم. من سعی کردم کمی از این مصداق فاصله بگیرم و به
میخواستم پست قبلی رو پاک کنم اما کامنتایی که دریافت کردم رو دوست داشتم و درنتیجه نگهش میدارم...
....
یه جوری طوفانه که وای!
.‌.‌.
بچه کوچولو های مدرسه رو به روی خونه رو باید میخ کنن رو زمین...!انقدر جیغ جیغ میکنن و هی باد بلندشون میکنه این ور و اونورشون میکنه...خخخخ!نه که واقعا بلندشون کنه ها...سرعت دویدنشونو بالا برده...میدوئن این ور اونور ...از پنجره نگاه میکنی فقط میخندی...!البته یه کم سرعت باد زیاد بشه خطر ناک میشه!!!
....
مربی ورزش بازم نیومد و این بار
مَثَل آن دختر مَثَل آدم و حواییست که به دلیل
رعایت نکردن قانونِ بدون دلیل عالم بالا، از بهشت پیاده‌شان کردند، بعد هم فرمان
رسید که باید عذرخواهی کنند تا بتونند روی زمین زندگی کنند. رعیت باشی این مثل به
گُوشَت نخورده است به گُوشت و پوست و استخوانت رسیده است، زن رعیت یا رعیت زن باشی
نصف این مثل که نه، دو برابر آن به تو به ارث رسیده است. فقط یک جای این مثل می‌لنگد
و آن این که برای ما سیب‌زمینی‌ها داخل اسنپ‌های زمینی، بهشت داخل جهنم هم نیست. راس
توی زندگی به یک قانون رسیدم . قانونِ پایستگی مشکلات و گرفتاری ها . مشکلات همیشه هستن . فقط از شکلی به شکل دیگه تغییر پیدا می کنن . غصه ی مشکلاتو نخور و فقط سعی کن در کنار اون مشکلات وظیفتو انجام بدی . تلاش برای فرار از یک مشکل = تلاش برای رسیدن به یه مشکل دیگه . مشکلی که چه بسا بزرگ تر باشه ...
مثلا مشکلات مالی . روزی دست خدایت . کاملا کاملا کاملا دست خداست . اگه مشکل مالی داری خدا رو شکر کن مشکل دیگه ای نداری و با مشکلات مالیت خوش باش ...
+ من جدیدا به شان
هزاران گنجشکِ کوچک با شروع صبح، آواز می خوانند و آسمان این تولد را با نسیمی سرد تبریک می گوید اما .. غافل از آنکه تولدِ روز جدید توهمی بیش نیست و خورشید هیچگاه، هیچ هنگام از افق بالا نمی آید و حتا، شکلِ دایره وار و لرزان و در حالِ سوختنش آنسوی دریاها ک از میان دو انطباق آبی، آسمان و دریا بالا می آید واقعی نیست. یک تصویر است. تصویری ک با مولکول های چشم می بینیم و با خودآگاهی مادی درکش می کنیم. و فیزیک می گوید این تنها، شکستِ نور است. به هنگامِ عبور
فروش لوازم مهندسی درجه یک ازجمله الکترودکالومل ،فروش شوف بالن،خیلی از لوازم پرکاربرد مهندسی به دنبال محصولات دسته دوم و صفر هستید با مراجعه به سایت میتوانید خرید کنید انواع موارد دوربین نقشه برداری فویف FOIF درجه یک و فوق حرفه ای، فروش  GPS (جی پی اس )های دستی گارمین با یکسال گارانتی معتبر و همچنین خدمات پس از فروش آن، سالت های اسپری زمینی، سالت های اسپری مه نمکی،تست سالتهای اسپری خیلی از موارد ذکر شده را به راحتی در اسگو خریداری کنید و استفاد
متن آهنگ پاپ امین رستمی به نام دبلر
میبینمت دل میشه پر پر
این چه حسیه آی دلبر
این عشق میکشه منو آخر
این چه حسیه آی دلبر
با تو آرومه دلم آرومه دلم
تووی قانونِ دلم به تو محکومه دلم 
آهنگ دبلر امین رستمی
ادامه متن اهنگ در ادامه مطلب ...
ادامه مطلب
ترم اول پزشکی و اولین تجربه ورود به بیمارستان نه به عنوان مریض بلکه به عنوان پزشک (جوجه پزشک)
بخش CCU بیمارستان شهید فقیهی (سعدی سابق) شیراز ساعت ۱۰ صبح درحال آماده شدن برای آنکال
اولین بیمار یک خانم مسن که وقتی از وی سنش را میپرسم میگوید که سواد ندارد و نمیداند که چند سالش است و از پزشکش (یعنی من) درخواست میکند که کیفش را بیاورم تا شناسنامه اش را برای بدست آوردن سنش از کیفش در آورد
سونوگرافی از قلب وی نشان دهنده ی برگشت خون به قلب وی می باشد
دارو
وقتی که یه کتاب می خونیم برای اینکه موقعِ مراجعاتِ بعدی
بتونیم نکاتِ مهمش رو به سرعت پیدا و مرور کنیم زیر اون نکات خط می کشیم.
تویِ دنیایِ امروز که در هر رشته ای با اقیانوسی از اطلاعات
مواجهیم شاید یه گزینۀ عالی این باشه که کسی که متخصصِ رشتۀ مورد نیاز ما هست و
سال ها تجربه و دانش داره، مفاهیم اصلی و مهم اون رشته رو به صورتِ تیتروار و
خلاصه جمع بندی کنه و نکات مهمش رو به ما ارائه بده تا تویِ یه زمانِ کوتاه بتونیم
به مفیدترین اطلاعاتِ اون رشته د
دانلود آهنگ جدید پویا بیاتی به نام دلربا
Pouya Bayati - Delroba
ترانه و موزیک : پویا بیاتی ؛ تنظیم : آرش آزاد
+ متن ترانه دلربا از پویا بیاتی
همه میدونن عشقِ منی / تورو دوس داشتن تو خونِ منه
عاشقت بودن قانونِ منه / آی دلربا دوستِ دارم بی انتها

ادامه مطلب
آزمایشگاه های صنعتی دارای تجهیزات خاصی هستند که عدم وجود هر یک از این تجهیزات میتواند تاثیر فراوانی بر عدم پیشرفت آزمایش های صورت گرفته،داشته باشد.هود، هات پلیت، آون، شیکر، یخچال و غیر.....از جمله تجهیزات آزمایشگاهی حائز اهمیت هستند که ما در این مقاله به معرفی و نوع کاربرد این تجهیزات آزمایشگاهی صنعتی خواهیم پرداخت.
هود آزمایشگاهی
همان طور که میدانید هود نوعی مکنده است که برای خارج کردن بو، گاز های آلاینده و بخار به کار گرفته میشود که در د
چند وقته میخوام زود بخوابم. حداقل 10 روزه. ولی همش صبح میخوابم. اینم از اثراتِ فارغ التحصیلی و بیکاری.
امشب دیگه واقعا میخوام زود بخوابم. شبای قبلم میخواستم زود بخوابم، ولی ساعت 2 میگفتم 3 میخوابم، 3 میگفتم 4 و 4 میشد 5 و الی 7 و 8. 
دو سه دقیقه ی دیگه با استفاده از قانونِ 1-2-3 تلاشم برای خواب رو شروع میکنم، جوری که تا سه میشمرم و یه دونه ملاتونین میخورم. وقتی آبو پشتش بخورم دیگه چه بخوام چه نخوام خواب نزدیکه، تا رسیدنش هم "جزء از کل" رو ادامه میدم.
جزء ا
چه عواملی باعث پوسته پوسته شدن واژن می شود؟
برچسب های پوستی از رشد پوست کوچک و نرم هستند. آنها به بالن ها و بالش های ریز ریز شبیه هستند و به طور معمول روی "ساقه" رشد می کنند. این ظاهر زیبایی به آنها می بخشد.
اگرچه آنها با سن شایع تر هستند ، اما شما می توانید آنها را در هر زمان توسعه دهید.
برچسب های پوستی به طور معمول در نزدیکی یا نزدیکی ایجاد می شوند:
پلک
زیر بغل
گردن
چین های باسن
زیر سینه ها
در کشاله ران
آنها معمولاً بی ضرر هستند. اما بسته به موقعی
جشن میانه بهار روز شیراز
چکیده مطلب:
شیراز مهد تمدن ایران، علاوه بر جاذبه‌های فرهنگی و تاریخی و ادبی، دارای طبیعت بسیار زیبایی است.اوج شکوفایی طبیعت شیراز در ماه اردیبهشت است.در واقع اردیبهشت در شیراز معنی می‌شود.اگر از هرکسی که عاشق شیراز است، بپرسید بهترین زمان سفر به شیراز چه زمانی است، بدون شک می‌گوید: اردیبهشت.حالا ببینید اگر در اردیبهشت به شیراز سفر کنید و از خوش‌شانسیتان، «روز شیراز» در این شهر باشید، چقدر همه چیز هیجان‌انگیزتر
 نیست در عالم ریا و رَهزنی قانونِ ماشاهدِ رِندیّ ما باشد لب میگونِ ما

گر نباشد کشتنم طاعت ندارد هیچ جرمچون که شد حکمِ اَزل‌ بر صلّ سبکِ خون ما

آب شد از آتش عشق تو جسم خاکیمچاره کن از یاد کاکُل خاطرِ محزون ما

از خیالِ نرگس شَهلایِ جانان شد خرابخلوتِ خاکِ گلستانِ دلِ مفتونِ ما

می زند سنگِ تطاول‌آسمان بر سینه اماز هوایِ خواهشِ بختِ بَدِ وارونِ ما

در دلِ خوبان نباشد رحم وَرنه لیلی امبی خبر هرگز نگردد از دلِ مجنونِ ما

با هزاران شادکامی دوش "ح
مایلم
اخلاق را مطلق حفظ کنم

باید بپذیریم که نسبیتِ فلسفی محلِ اِشکالش آن جایی
ست که حقیقت، از امرِ بیرونی تبدیل به امرِ درونی شد؛ یعنی ما مراجعه ای داشتیم به
انسان به عنوانِ موجودی که شناسایی می کند.
علم، فلسفه و تاریخِ بشریت تصمیم گرفتند که به تمامِ
دریافت های انسان، نسبیتی حاکم شود.
با مراجعه به خودِ نسبیتِ اَنشتین و عدم قطعیت و طبعاتِ
فلسفی شان که موقعیت سنجیِ اِبژه های خارجی را متغیر اعلام می کنند و اعلان می دارند
که هیچ چیز آن جائی که
جا نزن !
جسور باش ...
این قانونِ ارتفاع است ؛
هرچه بیشتر اوج می گیری ؛ باد و باران ، بی رحم تر می شود ،
و نفس کشیدنت سخت تر !
تو اما محکم باش !
نه به زمزمه یِ پرنده هایِ پایین دست ، توجهی کن ،
نه هیاهویِ لاشخورهایِ حسود !
عقاب باش !
ارتفاعاتِ بالا ، جایِ پرنده هایِ ضعیف نیست !
منبع: کانال درسی دیسونیها

کاپادوکیا که منطقه‌ای تاریخی در ترکیه است، بسیار مورد توجه و علاقه‌ی گردشگران و همچنین باستان‌شناسان قرار دارد. این منطقه از قدمتی طولانی برخوردار است و یکی از چند شهر سنگی در جهان است.کاپادوکیا منطقه‌ای تاریخی است،سفرمی خرید آنلاین بلیط هواپیما  که در ناحیه‌ی آناتولی مرکزی در کشور ترکیه قرار دارد. نام این منطقه همواره در سراسر تاریخ به خصوص در متون مسیحیان آمده است و به عنوان محلی پر از شگفتی شناخته می‌شود.
تاریخ
در اواخر عصر برنز،
دانلود بک گراند دکور پسرانه

دانلود بک گراند دکور پسرانه با نمای سفر ، نقشه جهان ، کره زمین ، چمدان ، بالن ، پنجره ، هلی کوپتر ، اتاق پسرانه با کیفیت عالی و دی پی آی 300 در ابعاد 50 در 65 سانتی متر ...
دریافت فایل
گفته بودم که باید بیشتر بیام اینجا و نذارم بیشتر از این، این بلاگ خاک بخوره. حالا اینجام ولی بدون حرف حساب.
پر از درگیر‌ی‌ها و کشمکش‌های ذهنی‌ام. نه از اونایی که میشه فکرشو کرد و حدس زد. نه. درگیری‌های ذهنی من بی‌خودترین و احمقانه‌ترین و کسل‌کننده‌ترین مشغله‌هایی که می‌تونه توی ذهن هر کسی وجود داشته باشه. اونقدر بی‌خود که حتی دوست‌ ندارم برای خودم بازخونی‌شون کنم. 
هر روزی که میاد، می‌گذره و تلف می‌شه، دارم تقلا می‌کنم و توی چارچو
​​​​​​​فهرستی از دستگاه ها و تجهیزات پزشکی:

وسایل معاینه
دستگاه فشارسنج جیوه‌ای
دستگاه فشارسنج عقربه‌ای
دستگاه فشارسنج دیجیتال
دماسنج طبی
گوشی پزشکی
چراغ قوه
آبسلانگ
افتالموسکوپ
اتوسکوپ
رینوسکوپ
ترازو
وسایل عمومی
برانکارد
دستگاه اتوکلاو
دستگاه فور
تخت معاینه
پاراوان
پنبه
الکل
صندلی تابوره
میز ترالی
رنه فرم(قلوه‌ای)
وسایل زنان و زایمان
تخت معاینه مامایی
اسپکولوم
سونوکیت
تجهیزات تشخیصی
اسپیرومتر
الکتروانسفالوگرام
تجهیزات فر

وسایل معاینه
دستگاه فشارسنج جیوه‌ای
دستگاه فشارسنج عقربه‌ای
دستگاه فشارسنج دیجیتال
دماسنج طبی
گوشی پزشکی
چراغ قوه
آبسلانگ
افتالموسکوپ
اتوسکوپ
رینوسکوپ
ترازو
وسایل عمومی
برانکارد
دستگاه اتوکلاو
دستگاه فور
تخت معاینه
پاراوان
پنبه
الکل
صندلی تابوره
میز ترالی
رنه فرم(قلوه‌ای)
وسایل زنان و زایمان
تخت معاینه مامایی
اسپکولوم
سونوکیت
تجهیزات تشخیصی
اسپیرومتر
الکتروانسفالوگرام
تجهیزات فر

وسایل معاینه
دستگاه فشارسنج جیوه‌ای
دستگاه فشارسنج عقربه‌ای
دستگاه فشارسنج دیجیتال
دماسنج طبی
گوشی پزشکی
چراغ قوه
آبسلانگ
افتالموسکوپ
اتوسکوپ
رینوسکوپ
ترازو
وسایل عمومی
برانکارد
دستگاه اتوکلاو
دستگاه فور
تخت معاینه
پاراوان
پنبه
الکل
صندلی تابوره
میز ترالی
رنه فرم(قلوه‌ای)
وسایل زنان و زایمان
تخت معاینه مامایی
اسپکولوم
سونوکیت
تجهیزات تشخیصی
اسپیرومتر
الکتروانسفالوگرام
تجهیزات فر
دانلود آهنگ جدید نغمه از علی سورنا + متن + پخش آنلاین
♬♪♪♫♪♬
Download New Song By Ali Sorena Called |Naghme + Text
برای دانلود آهنگ جدید علی سورنا -نغمه به ادامه مطلب مراجعه فرمایید
♬♪♪♫♪♬
متن آهنگ نغمه از  علی سورنا :
در این سرما گرسنه، زخم خورده  ♪♪♫♪ دویم آسیمه‌ سر بر برف چون باد
ولیکن عزت آزادگی را نگهبانیم، آزادیم، آزاد
دلم بارونِ باروتِ خون
کارونِ کارون، تووی باتلاقِ کانونِ قانون
سنگین میمیرم آرومِ آروم
انتخاب هزینه و راه یعنی مرگِ من توو زمینِ ش
دانلود آهنگ جدید نغمه از علی سورنا 
Download New Music Ali Sorena |Naghme

متن موزیک نغمه از  علی سورنا :
♬♪♪♫♪♬
در این سرما گرسنه، زخم خورده
دویم آسیمه‌ سر بر برف چون باد

برای دانلود آهنگ جدید علی سورنا لطفا به ادامه مطلب مراجعه فرمایید
ولیکن عزت آزادگی را نگهبانیم، آزادیم، آزاد
دلم بارونِ باروتِ خون
کارونِ کارون، تووی باتلاقِ کانونِ قانون
سنگین میمیرم آرومِ آروم
انتخاب هزینه و راه یعنی مرگِ من توو زمینِ شما
یعنی بخوره ده تا ازتون سیر نمیشه
شیر
قانونِ همسویی با جهانِ هستی:
وقتی با جهان هستی همسو و هماهنگ شوید، مورد حمایت ابر، باد، خورشید، ماه، آسمان و فرشتگان قرار می‌گیرید. برای کمک گرفتن از تمام انرژی‌های جهان هستی و رشد و تعالی باید ۱۰ قانون را در نظر داشته باشید
۱. قانون خلاء (خالی شدن):
هر انسانی ک خالی شود، قدرتمند می‌شود. خالی شوید از کینه، حسد، دروغ، نفرت، گناه، علم و محبت. هر چ دانش داریم ب دیگران یاد بدهیم تا جا برای ورود علم جدید باز شود.
۲. قانون جریان و حرکت:
هر چیزی ک جاری
دانلود طرح گرافیکی نقشه ایران به صورت سه بعدی در فرمتهای png,eps,ai
نقشه گرافیکی سه بعدی ایران  یک طرح فوق العاده زیباست که میتونی تو پروژه هات ازش استفاده کنی. این طرح حالت سه بعدی  داره،و تقسیمات سیاسی استانهای کشور ایران رو نمایش میده.همچنین مراکز استان هم به صورت بالن های آبی رو هر استان نمایش داده شده ولی مرکز استان تهران که پایتخت ایران هست به صورت قرمز رنگ و کمی بزرگتر نمایش داده شده.  نام کشور های همسایه ایران و همچنین دریاهای اطراف ای
امروزه جریانِ بازاریابی به گونه ای پیچیده، گیج کننده و
مملو از مفاهیمِ نامفهوم درآمده است. در بیشتر شرکت ها جریانِ بازاریابی توسطِ
گروه هایِ فعال و مختلفی انجام می شود. هماهنگی و یکپارچه کردنِ این گروه ها، خود
به صورتِ فعالیتی گسترده و فراگیر درآمده است.

اگر بازاریابی _ که به مثابه نیرویِ رانشیِ سازمان است _
بخواهد در راستایِ تحققِ اهدافِ خود گام بردارد، باید به گونه ای ساده تر ارائه
شود؛ به عبارتِ دیگر به صورتی متمرکز.

مهمترین هدفِ بازاری
رویای ماشین عروس زیبا و تزئین شده، یکی از آن فانتزی هایی است که اغلب ما در دوران نوجوانی به آن فکر کرده ایم. در حالی که بسیاری از اوقات نه تنها از جدیدترین مدل های ماشین عروس خبری نیست، که حتی احتمال دارد، آقای داماد اصلا ماشین نداشته باشد!
برای اینکه خودتان را برای هر شرایطی آماده کنید، بهتر است مقاله را تا پایان دنبال کنید. در این مقاله مطالب جالبی درباره ی کرایه ی ماشین عروس یا وسایل حمل و نقل دیگر، صحبت به میان آمده است که مطالعه ی آن برای
یه حرفی هست توی محل سربازیمون انقدر تکرارش کردم تبدیل به ضرب‌المثل شده. اینکه ساعت برای ما سربازا تا 15/30 عادی می‌گذره چون از صبح که میایم بهش نگاه نمیکنیم. اما از 15/30 تا 16 که پایان ساعت کاریه، گذر زمان به قاعده کلِ 8 ساعت کند میشه بس که زل میزنیم به عقربه‌ها! همین قاعده برای این چندماه آخر باقی‌مونده‌ی سربازیم داره اجرا میشه. قبل از این دوسه ماه پایانی، حافظه تاریخی مربوط به پیش از سرباز شدنمو از دست داده بودم. زندگیم تقسیم شده بود به شروع خد
دل عضو پیچیده ای ه .با اینکه خیلی ها ، خیلی دنبالش گشتن - گوش تا گوش قفسه سینه- ولی پیدا نشد که نشد. اگه پیدا می شد عجیب بود ؛ اگه خودش رو نشون می داد تهش می شد قلب دیگه ترکیبی سوراخ سوراخ از ماهیچه و خون و ... . اون وقت هر موقع می گرفت به جای اینکه نازش رو بکشن با سیم و لوله و بالن می افتادن به جونش که بازش کنن .
نمی دونم شما چی جوری حسش کردین ولی مال من معمولاً با گرفتن ابراز وجود می کنه - با دستاش خودشو بغل می کنه می شینه گوشه قلبم ،تنها-
راستی ؛ اصلاً
در رنتینال بیش از 50 مدل اتومبیل جهت اجاره به مشتریان وجود دارد.اجاره خودرو در این موسسه با قیمت مناسب انجام می شود.
خدماتی که در رنتینال ارائه می شود شامل موارد زیر می باشد.
اجاره خودرو با سر نشین
اجاره خودرو بدون سر نشین
اجاره ون
اجاره اتوموبیل در شهرستان
اجاره خودرو های تشریفات
اجاره بالن
اجاره ماشین عروس
رنتینال علاوه بر اجاره خودرو برای ماشین عروس گل آرایی و تهیه دسته گل عروس را نیز انجام می دهد. با استفاده از این امکان تا حدود زیادی در و
هر کسی فکر میکند باید برود مسافرت بگذارید برود،بگذارید آزادانه جشن های خیابانی ابلهانه راه بیاندازند،بگذارید بروند دید و بازدید و بگذارید آنها کِ موقعیت را درک نمی کنند آنها را بِ خانه بپذیرند،اجازه دهید بروند خریدِ بی موقع و بی دلیل،آنها را دربِ حرم های مطهر جلوی چشمِ ائمه رها کنید اجازه دهید فریاد بزنند و ویروس را با سرعت بیشتری پخش کنند،اجازه دهید بمیرند و بکشند،یکبار هم کِ ابلهان بِ دست های خود زیستنِ بی ارزشِ خود را داوطلبانه بِ درک
یکی از دغدغه های من، خواندنِ نمازِ اول وقت است!
در خانه ی پدری، از وقتی که یادم می آید، یک قانون نانوشته بوده: "اذان که شد، مهم نیست چیکار میکنی، باید بلند بشی و وضو بگیری و نماز بخونی." و خب طبیعتاً هر کسی که وقتِ اذان در آن خانه باشد، ناخواسته تابعِ جمع میشود.
منتها وقتی در خانه ی خودت، با قوانینِ خودت زندگی کنی، طول میکشد که یک قانونِ جدید، همه گیر و ماندگار شود. نه فقط در مورد نماز خواندن، این موضوع در مورد هر چیزی صدق میکند.
همیشه دوست داشتم
تبلیغات محیطی از زمان های قدیم استفاده شده است و می توان گفت که قدیمی ترین نوع تبلیغات است. تبلیغات محیطی وسیله ارتباط فعال برای میلیون ها نفر است. تبلیغات محیطی یک پیام عمومی برای عموم است که تأثیر زیادی بر تغییر سبک زندگی افراد دارد. در مصر باستان، مردم این آگهی ها را بر روی کتیبه ها گسترش دادند تا دین خود را گسترش دهند. متن و خلاقیت و ایده های جدید در تبلیغات در فضای باز بسیار مهم هستند و تبلیغ محیط زیست باید طراحی شود تا در ذهن مشتری باقی ب
ژانر: پلیسی و اکشنکیفیت: ۱۰۸۰p ، ۷۲۰p ، ۴۸۰pسال اکران: ۱۳۹۸مدت زمان: ۱ ساعت و ۳۰ دقیقهکشور: ایرانزبان: فارسیکارگردان: مسعود تکاور
بازیگران : کوروش تهامی، اندیشه فولادوند، الهه حصاری، حسین مهری و رضا یزدانی، علیرضا مهران، رامین پرچمی، افسانه چهره آزاد، رامتین خداپناهی
خلاصه داستان : به جوانانی می‌ پردازد که می‌ خواهند یک شبه ره 100 ساله را طی کنند اما حوادث زیادی در مسیر آن ها قرار می‌ گیرد.
این فیلم در ابتدا با نام بالن معرفی شده بود که در می
شیشه ها دو دسته اند یکی شیشه دهان تنگ(مایعی) و دیگری شیشه دهان گشاد می باشد. از این شیشه ها به طور گسترده در کاربردهای آزمایشگاهی و تحقیقاتی به کار گرفته می شود. اصولا از شیشه های دهان تنگ برای ذخیره و نگهداری مایعات استفاده می گردد.
زیرا به واسطه باریک بودن دهانه ی آن انتقال و ریختن مایعات راحت تر می باشد.
اما مانند یکسری از بشرها دارای لبه ای در دهانه برای ریختن نمی باشد.
برای بستن و مسدود کردن هوا از درپوش یا هرنوع مسدود کننده می توان استفاده

افراد بیش از حد چاق که بی ام آی (BMI) بالای ۳۰ دارند و به دنبال راهی برای کاهش وزن خود هستند، معمولا پیشنهاد استفاده از راهکار بالون معده و انجام جراحی اسلیو معده را بیش از سایر روش ها می شنوند. اما از بین روش های بالون معده و جراحی اسلیو کدام یک بهتر و کم خطرتر است؟
بالون معده چیست؟
بالون معده یک کیسه ی شبیه به بادکنک سیلیکونی پر از محلول نمکین یا سالین است. بالون در داخل معده قرار گرفته و به روش های زیر به کاهش وزن فرد کمک می کند بالون تنها د
در این مطلب سه ترکیب(دک) برای شما کابران عزیز اماده کردم تا در بازی کلش رویال در بیشتر بتل های خود پیروز بشید.
۱-
استراتژی اول-PriHo
با استراتژی اول شروع میکنیم در این استراتژی دو کارت محبوب و قوی وجود دارد. که بسیاری از بازیکنان از آنها استفاده میکنند هوگ رایدرد و پرنس

ترکیب کلش رویال با پرنس
پر نس یک مهاجم ستیزه است که به صورت تک هدفی حمله میکنند.
پس اگر توسط   تعدادی از نیرو ها با میزان سلامتی کم احاطه شود نابود می شود،به همین دلیل در این تر
یک راه ساده است که جهان و جهانیان از شرور شیاطین و شیطان رها می زیستند و راه ورودِ بدی و زشتی به انسان بسته می شد:
1. پدر راستگو می بود
درست بر می گزید
گُزیده را درست به ثمر می برد. مادر نیز. همین
اکنون فرزند
بر اساس این قانونِ منحصِر به فردِ کارآ از صُلبی پاک و شجاع در رَحِمی پاک و شجاع کاشته می گردید
و بذر راستی و درستی و درستکاری در رحم به صورت جنین شکل می گرفت
و به صورت طفلی پاک و شجاع به دنیا می آمد
و کودکی راستگو و درستگُزین و درستکار رشد می یا
یک بادکنک برجسته "کودک ترامپ" - که به یک سمبل محبوب منتقدین رئیس جمهور تبدیل شده است - روز شنبه در بازدید رئیس جمهور دونالد ترامپ برای تماشای یک بازی فوتبال دانشگاهی ، در توکالوزا ، آلباما ، با چاقو زده و از بین رفت. چند ده نفر در پارک مونشین تجمع کردند و در اعتراض به بازدید رئیس جمهور از بازی فوتبال آلاباما - LSU به فاصله نیم مایل دورتر و در دست داشتن علائم مختلف ضد ترامپ هنگامی که مرد ناامید کننده با چاقو به بالون هلیوم نزدیک شد و 8 پا را خرد کرد.
جلوگیری از این آلودگی اولین گام به سوی دستیابی به یک سیستم پایدار سفر بین‌المللی است. اما چگونه می‌توان این کار را انجام داد؟ اخذ مالیات مکرر برای پرواز به نظر بسیار ساده می‌آید، اما همزمان به این معنی است که ثروتمندانی که قادر به پرداخت مالیات هستند، قادر به پرواز با هواپیما خواهند بود ولی بخش‌های تنگدست جامعه از سفرهای هوایی محروم می‌شوند.
بیشتر مسافران هواپیما معمولا ثروتمند هستند. فقط ۱۸ میلیون نفر از جمعیت جهان تا کنون پرواز کرده
بالون معده چیست؟
بالون معده یک کیسه ی شبیه به بادکنک سیلیکونی پر از محلول نمکین یا سالین است. بالون در داخل معده قرار گرفته و به روش های زیر به کاهش وزن فرد کمک می کند:
· کاهش میزان غذایی که بیمار می تواند مصرف کند
· احساس سیری سریع تر
· کندتر کردن پروسه ی خالی شدن معده
· ایجاد تغییر در میزان هورمون کنترل اشتها
چه کسانی می توانند از روش بالون معده استفاده کنند؟
· افرادی که شرایط زیر را دارند، ممکن است بتوانند از روش بالون معده برای لاغری بهر
نکات قابل توجه هلیوم
هلیوم تقریباً 0.0005٪ حجم جو زمین را تشکیل می دهد و بنابراین بسیار نادر در نظر گرفته می شود.نکات قابل توجه هلیوم بسیار زیاد است که اکنون به برخی از آنها می پردازیم. هلیوم تنها عنصر شناخته شده ای است که در دمای صفر مطلق، تحت فشار طبیعی در حالت مایع باقی می ماند. هشت ایزوتوپ هلیوم وجود دارد، اما تنها دو تا از آنها پایدار و فراوان اند. منشأ هلیوم به فروپاشی عناصر رادیواکتیو موجود در سنگ ها برمی گردد. متاسفانه هلیوم طبیعی بسیار

دانلود تصویر زمینه گوشی 1دانلود نسخه با کیفیت
دانلود تصویر زمینه گوشی 2دانلود نسخه با کیفیت
دانلود تصویر زمینه گوشی 3دانلود نسخه با کیفیت
دانلود تصویر زمینه گوشی 4دانلود نسخه با کیفیت
دانلود تصویر زمینه گوشی 5دانلود نسخه با کیفیت
دانلود تصویر زمینه گوشی 6دانلود نسخه با کیفیت
دانلود تصویر زمینه گوشی 7دانلود نسخه با کیفیت
دانلود تصویر زمینه گوشی 8دانلود نسخه با کیفیت
دانلود تصویر زمینه گوشی 9دانلود نسخه با کیفیت
دانلود تصویر زمینه گوشی 10
ترانسمیتر فشار (Pressure Transmitter) از جمله تجهیزات پرکاربرد ابزار دقیق جهت کنترل فرآیندهای صنعتی میباشد که اغلب برای اندازه گیری فشار گاز یا مایع به کار می رود. محل نصب ترانسمیترها روی لوله ها و مخازن در سراسر محوطه در نقاط اندازه گیری می باشد. در مجموع ترانسمیترها از سه قسمت اصلی تقویت کننده، مبدل (ترانسدیوسر) و حس کننده ساخته شده اند. 

ترانسمیتر فشار
ترانسمیتر فشار هم در کنترل فشار و نمایش مقدارهای فشار به کار می رود هم به عنوان ترانسمیتر مقادی
بیل گیتس از یک طرح عجیب برای کاهش گرمایش زمین پشتیبانی می کند که نوعی سایبان خورشیدی است.
به نقل از دیلی میل، بیل گیتس و دانشمندان ارشد دانشگاه هاروارد از طرحی عجیب برای حفاظت از زمین پشتیبانی می کنند.
محققان معتقدند ناوگانی از هواپیماهایی که به طور خاص طراحی شده اند تا ذرات مواد شیمیایی را در ارتفاع ۱۲ مایلی زمین منتشر کنند می توانند دمای سیاره خاکی و تاثیرات تغییرات آب و هوایی را کاهش دهند.
در این فرضیه ذرات گرد وغبار نوعی سایبان خورشیدی ع
گاز هلیوم –گاز هلیم
شرکت گاز اردستان تامین کننده انبوه گاز هلیوم و انواع گاز های طبی ، صنعتی ، آزمایشگاهی و میکس با خلوص و کیفیت بالا به صورت جزئی و کلی و همچنین تامین کننده انواع تجهیزات و لوازمات وابسته به گاز های فوق برای صنایع و مصارف گوناگون می باشد .شرکت گاز اردستان در تامین و واردات هلیوم گرید 99.9999 فعال می باشد . گاز هلیوم عنصر دومین عنصر سبک در کیهان است که از لحاظ فراوانی و سبک بودن در رتبه ی دوم و بعد از گاز هیدروژن قرار می گیرد و برخل
از ساعات اولیه ی امروز، تماشاگر انتشار شایعه هایی از سوی برخی رسانه ها مبنی بر احتمال تصاحب اچ جای پا(HP) توسط زیراکس (Xerox) بودیم. داخل پی نشر شایعه های موردبحث، اچ اثر ساعاتی پیش بیانیه ای را به رخ عمومی منتشر و اطلاع دادن کرد که مذاکرات بین این شرکت و زیراکس هم حالا در سیلان است. اچ پی می گوید در نهایت تصمیمی را اتخاذ خواهد کرد که به نفع سهام داران کامل خواهد شد. رسانه ی وال استریت ژورنال امروز گزارش جنجالی جدیدی را منتشر کرد و مدعی شد زیراکس ب
سلام آقای میتی.
فیلم‌ها و کتاب‌های زیادی به افرادِ رویاپرداز پرداخته‌اند. آدم‌هایی که در آنی از جایی که در آن حضور دارند، گسسته می‌شوند و در لحظۀ دیگر، سر از جهان تخیل درمی‌آورند. آدم‌هایی مثل من، شما و سایرِ آدم‌های معمولیِ اطراف‌مان. فیلم‌ها و کتاب‌های زیادی در این‌مورد بودند ولی فیلمی که شما در آن بودید، بدجور برایِ من واقعی جلوه کرد.
رویاهای شما به‌شدت غیرقابل‌باور بودند؛ درست مثلِ مالِ من. یک رویای رو به پیشرفت، رو به «یک کسی
گاز هلیوم –گاز هلیم
شرکت گاز اردستان تامین کننده انبوه گاز هلیوم و انواع گاز های طبی ، صنعتی ، آزمایشگاهی و میکس با خلوص و کیفیت بالا به صورت جزئی و کلی و همچنین تامین کننده انواع تجهیزات و لوازمات وابسته به گاز های فوق برای صنایع و مصارف گوناگون می باشد .شرکت گاز اردستان در تامین و واردات هلیوم گرید 99.9999 فعال می باشد . گاز هلیوم عنصر دومین عنصر سبک در کیهان است که از لحاظ فراوانی و سبک بودن در رتبه ی دوم و بعد از گاز هیدروژن قرار می گیرد و برخل
اجاق مسافرتی ضد باد کوار

خرید پستی

اجاق مسافرتی ضد باد کوار ستوده 2019

با اجاق مسافرتی کوار در
پارک ، در ارتفاع و هر جایی که برای تفریح و پیک نیک می روید حس بودن در
آشپزخانه منزل را دارید به راحتی غذای خود را گرم کنید و یا آشپزی کنید
بدون آنکه مشکلی با وزش باد داشته باشید که مهمترین مزییت این گاز همین
است. به جای پیک نیک های سنگین در مسافرت و بخصوص کوهنوردی از اجاق مسافرتی
کوار  کمک بگیرید تا سختی حمل و نقل شم

از کتاب connectography.در دنیایی که مرزهای سیاسی، که در اون تنها دولت‌مردها قدرتمند و تعیین‌کننده هستند، کم‌کم درحالِ فروپاشیه، و به‌جای اون مرزهایی براساس قانونِ اولیه و ساده‌ی عرضه و تقاضا درحالِ شکل‌گیریه، درهای تمام دنیا به روی ما بسته‌ست. قانون عرضه و تقاضا اجازه میده در بدترین حالت عنان زندگیِ فقیرترین افراد که هیچ حق انتخابی برای شغل یا نحوه زندگی‌شون ندارن، به دست آدم‌هایی بیفته که می‌خوان سودِ خودشونو حداکثر کنند، اما قوانین
یه چیزی قبلا نوشته بودم؛ اینجا بذارم باشه.

از کتاب connectography، پاراگ خانا.در دنیایی که مرزهای سیاسی، که در اون تنها دولت‌مردها قدرتمند و تعیین‌کننده هستند، کم‌کم درحالِ فروپاشیه، و به‌جای اون مرزهایی براساس قانونِ اولیه و ساده‌ی عرضه و تقاضا درحالِ شکل‌گیریه، درهای تمام دنیا به روی ما بسته‌ست. قانون عرضه و تقاضا اجازه میده در بدترین حالت عنان زندگیِ فقیرترین افراد که هیچ حق انتخابی برای شغل یا نحوه زندگی‌شون ندارن، به دست آدم‌هایی ب
.
من از چه با تو بگویم؟
از خنده‌ی تلخِ این صفحه‌ی تقویم،
که طوفانِ حادثه‌ها، حتّی، ورقش را تازه نمی‌کند؟
حالیا،
ای ثانیه‌های نگران،
به پیوستگی سردتان قسم،
که چیدن مرثیه‌ها در سبدِ تقدیر زمان،
اجبارِ خودساخته‌ی شب‌های دل‌تنگی من نیست!
.
•••••••
.
من از چه با تو بگویم؟
از هجومِ بی‌رحمِ اگرهای بی‌دلیل،
در دلِ مرور خاطراتِ هر شب‌مان،
که باور به رسیدن را، مکدّر می‌نمود؟
حالیا،
ای عاشقانه‌ترین قسمتِ کلام،
به التماسِ شب‌های دور از تو

هوا معجونی ارزشمند:
در بسته­بندی برخی مواد خوراکی از گاز نیتروژن استفاده می­شود. افزون بر این، گاز نیتروژن کاربردهای دیگری نیز دارد؛ نظیر: پر کردن تایر خودرو، در صنعت سرماسازی برای انجماد مواد غذایی، برای نگهداری نمونه­های بیولوژیکی در پزشکی
نکته: نیتروژن، اکسیژن و کربن دی­اکسید از جمله گازهای هواکره هستند که در زندگی روزانه نقش حیاتی دارند.
حدود 75 درصد از جرم هواکره، در نزدیکترین لایه به زمین (تروپوسفر) قرار دارد. این بخش از هوا کره، هم
هیجان طلب هستید؟ پل معلق مشگین شهر منتظر شماست.پل معلق مشگین شهر جایی است که می‌توانید مقادیر زیادی آدرنالین به خون‌تان روانه کنید. این پل که طولانی‌ترین پل کابلی در خاورمیانه است، ساخته شده تا شما حد بالای هیجان و لذت را تجربه کنید. پل مشگین شهر، یک پل پیاده راه است که صرفا با اهداف گردشگری ساخته شده. یعنی هیچ ماشینی از روی آن عبور نمی‌کند. با مجله گردشگری دلتا همراه باشید تا با هم به اردبیل سفر کنیم و با قدم زدن روی پل شیشه‌ای مشگین شهر،

مهم: با وجود قانونِ ارزی جدید برای دسترسی واردکنندگانِ کالاهای گروه آی‌تی به سامانه‌ی نیما، قیمت‌ِ قطعات همچنان با ارزِ آزاد محاسبه می‌شود. 
در دی‌ماه مادربرد و کارتِ گرافیک‌های حرفه‌ای در بازار داخلیِ با کمبود و افزایشِ قیمت مواجه شدند و در نتیجه قیمتِ کامپیوتر هم افزایشِ نسبی را تجربه کرد.
پردازنده‌ی نسلِ قبلی Core i7-8700K همرده‌ی Core i7-9700K محسوب می‌شود و هنوز انتخابِ مناسبی برای این رده سیستم است و بعید است گلوگاه شود. همچنین با کارت
شعار «ردبول به شما بال می دهد» را اگر کسی نشنیده باشد به این معنی است که نمی توان او را مخاطب رسانه به حساب آورد. نام بزرگ‌ترین شرکت تولیدکننده نوشیدنی های انرژی زا را تقریبا همه با همین شعار به ذهن سپرده اند. اما بال‌های واقعی این نوشیدنی نصیب صاحبان شرکت شده، از جمله دیتریش ماتسیتس، بنیان گذار 72 ساله آن که حالا جزو میلیاردرهای صاحب نام جهان است.این شرکت اتریشی که دفتر مرکزی آن در شهر سالزبورگ قرار دارد در سال 2016 بیش از 6 میلیون قوطی از محصو

سلام
دوشنبه بیست و پنجم اومدی و از شرایط گله کردی، یادته؟
گفتی چند وقته مثل یه کاگر افغانی شدی
جالبش اینجاست که من بیست و دوم پُستِ 
"واپسین تپش های عاشقانه ی قلبم"
رو گذاشتم توی وبلاگ
نمی دونم چی می فهمی از این و برداشتت چیه
خیلی چیزا می شه فهمید
و میشه سرسری از کنارش گذشت
مریم؛
نگذار بعضی چیزا تموم بشه
نه که بگم حیفه تموم بشه
نه
تموم شدن بعضی چیزا تموم شدن زندگیه
الان دو ساله تو خواهر منی
توی این دوسال خیلی چیزا شروع شد و تو تمومش کردی
و ظاهر
عنوان: حضرت علی در برترین سفینه‌های فضایی عالم سوار است

در صفحات‌بعد پست مجموعه تصاویر از متن موجود می‌باشد

متن: مجالس شیخ مفید، امالی شیخ طوسی: عبد اللَّه بن عبّاس می‌گوید: از رسول خدا صلی الله علیه و آله شنیدم که می‌فرمود: ای مردم! ما تنها چهار نفریم که در قیامت سواره‌ایم و سواره دیگری جز ما نیست. مردی عرض کرد: ای رسول خدا آن سواران چه کسانی هستند؟ فرمود: من بر براق خود سوارم، و برادرم صالح (پیامبر) بر همان مرکب که قومش آن را پی کردند، و
1.آیا می دانید قدیمی ترین بنا در شمال توکیو 50 هزار سال قدمت دارد.
2.آیا می دانید همه سیاره های منظومه شمسی از غرب به شرق دور محور خود میچرخند اما سیاره ناهید از شرق به غرب میچرخد.
3.آیا می دانید سرعت تولید مثل در چین آنقدر زیاد است کارگر آنها مقابل شما حرکت کنند هیچ گاه به پایان نمی رسد.
4.آیا می دانید غذای مورد علاقه مردم آمریکا پیتزاست و آنها میانگین روزانه 73 هزار مترمربع پیتزا می خورند.
5.آیا می دانید خطوط هوایی آمریکا با حذف یک زیتون از سالاد هر
یک.
به مناسبت تولد امام عصر با مواد موجود در خونه کیک شکلاتی درست کردم. برادر گفت وسطش موز و گردو هم بذار. یه کم خامه از دوره ی قبل از کرونا داشتم، کیک رو تبدیل به کیک خامه شکلاتی کردم با فیلینگ موز و گردو.
شد این:
خانمش اومده بود خونمون. بهش کیک تعارف می کرد می گفت بخور، موز و اسمارتیزش خوشمزه ست!!
بهش گفتم دفعه بعد موز و اسمارتیز خالی بخور، والا!
دو.
نمی دونم خسته ام یا بی حوصله. ولی می دونم از شرایط راضی نیستم. از این منی که هستم. از جایگاهم. از عمر
تایل همان تصویری است که آسمان مجازی دارد و بسته به سلیقه ی مشتری متفاوت است . تایل ها دارای تصاویر متنوعی از طبیعت مانند ابر ، انواع درخت های شکوفه ، افرا ، کاج ،  پاییزی و انواع پرندگان و همچنین تصاویر غیر طبیعی مانند هواپیما ، بالن و ... است . می توانید تصاویر دلخواهتان را در چاپ آسمان مجازی به کار ببرید . تایل های طلقی یا پلکس برای آسمان مجازی بسیار مناسب اند اما تایل های شیشه ای ممکن است طی زلزله یا هر برخوردی بشکنند و خساراتی برای شما به
روش های درمان سکته قلبی متعدد بوده اما چندین روش بسیار کارآمدتر هستند و در موارد مختلف می توان از آن ها کمک گرفت. این که دقیقا باید از کدام نوع داروها برای درمان سکته قلبی استفاده کرد، تا حد زیادی به دلیل سکته قلبی بیمار، شدت سکته و بیماری های جانبی بیمار بستگی دارد. در ادامه اما بیشتر در این باره صحبت خواهیم کرد. روش های درمان سکته قلبیحمله سکته قلبی اتفاقی است که کاملا به صورت ناگهانی می تواند روی دهد. لذا در این شرایط می بایست خونسردی خود ر
کاشت مو (زراعة الشعر)

در سالهای اخیر تکنیک های مورد استفاده در کاشت مو (زراعة الشعر) آنقدر پیشرفت داشته اند که روش های کاشت موی FUE و FUT می توانند طاسی های الگوی مردانه یا زنانه را معکوس کنند، تا جایی که کسی حتی متوجه نشود که دچار ریزش مو شده اید. کاشت مو یا پیوند مو (زراعة الشعر)، عبارت است از جا به جایی موها از یک قسمت (قسمت دهنده) به قسمت دیگر در بدن یک فرد می باشد. در واقع پروسه کاشت مو یا پیوند مو (زراعة الشعر) شامل دو مرحله اصلی برداشت مو از ق
کاشت مو (زراعة الشعر)

در سالهای اخیر تکنیک های مورد استفاده در کاشت مو (زراعة الشعر) آنقدر پیشرفت داشته اند که روش های کاشت موی FUE و FUT می توانند طاسی های الگوی مردانه یا زنانه را معکوس کنند، تا جایی که کسی حتی متوجه نشود که دچار ریزش مو شده اید. کاشت مو یا پیوند مو (زراعة الشعر)، عبارت است از جا به جایی موها از یک قسمت (قسمت دهنده) به قسمت دیگر در بدن یک فرد می باشد. در واقع پروسه کاشت مو یا پیوند مو (زراعة الشعر) شامل دو مرحله اصلی برداشت مو از ق
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ خورشیدی
۲۸ شعبان ۱۴۴۰ هجری
۴ می ۲۰۱۹ میلادی

رویدادهای مهم این روز در تقویم خورشیدی ( ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ )
• تصویب قانونِ تأسیس "بانک ملی ایران" در مجلس شورای ملی (۱۳۰۶ ش)
• ویرانی شهر لار و دهکده گراش به فاصله ۴ ساعت در اثر وقوع زلزله (۱۳۳۹ ش)
• استعفای"شریف‏امامی" به دنبال اوج‏گیری تظاهرات دبیران و مشاجراتِ درونی مجلس (۱۳۴۰ش)
• سرنگونی هواپیمای حامل "بن یحیی" وزیر امور خارجه الجزایر توسط عراق (۱۳۶۰ ش)
• شهادت شهید مهران ک
افراد بیش از حد چاق که بی ام آی (BMI) بالای ۳۰ دارند و به دنبال راهی برای کاهش وزن خود هستند، معمولا پیشنهاد
استفاده از راهکار بالون معده و انجام جراحی
اسلیو معده را بیش از سایر روش ها می شنوند. اما از بین روش های بالون معده و
جراحی اسلیو کدام یک بهتر و کم خطرتر است؟ این را میتوانید از بهترین جراح لاغری بپرسید و با جدید
ترین متد جراحی لاغری هم آشنا شوید.

بالون معده چیست؟

بالون معده یک کیسه ی شبیه به بادکنک سیلیکونی پر از محلول نمکین یا
سالین است.
هدف های‌کلی: تقویت قدرت جستجوگری، تغییر زاویه ی دید، و مشارکت آن ها در بازآفرینی قصه ها و به واسطه ی آن ایجاد تعامل بین قصه گو و مخاطب، ایجاد فضاهای خیالی متعدد برای مخاطبان که در آن آزادی عمل زیادی برای مواجهه با آنچه خود در خلق آن دست داشته اند وجود دارد.
مقدمهقصه های خوب معمولاٌ از ساختاری قوی برخوردارند. ساختار عمومی قصه ها معمولاٌ شامل سه بخشِ زمینه چینی، بدنه ی اصلی قصه و پایان بندی است. این ساختار در مجموع چارچوبی برای سیر منطقی سلسله
[پرده اول]در قطاری با مقصدی اشتباه رو به روی هم نشسته‌ایم. نیم ساعت از قراری که باید بهش می‌رسیدیم گذشته و هنوز یک ساعت دیگه راه باقی مونده. بی مقدمه می‌گه «تجربه‌های جدید رو خیلی دوست دارم». نگاهم رو از دوردست‌ها می‌کَنم، لبخند می‌زنم و می‌گم «همیشه آدمایی که تجربیات مختلف دارن از همه جذاب‌ترن. در مورد همه چیز حرفی دارن بزنن». به نشونه‌ی تأیید سری تکون می‌ده. یهو می‌بینم چیزی در چشماش برق می‌زنه. دستش رو دراز می‌کنه و به جایی در ناکجا
هلیوم و کاربردهای آن
به دلیل داشتن ویژگی های فیزیکی و شیمیایی منحصر به فرد، هلیوم دارای کاربرد های متعدد و در حال گسترشی در حوزه پزشکی شده است. بی اثر بودن و عدم واکنش پذیری آن یکی از مهم ترین ویژگی های آن است.طی جنگ جهانی اول از هلیوم به عنوان گاز بالابرنده غیر آتشگیر برای پر کردن بالن ها استفاده می کردند. مصارف هلیوم در اعمال بالینی کنونیبسیار زیاد است که اکنون به یکی از این مصارف می پردازیم.
بررسی اجمالی لیزر هلیوم
لیزر هلیوم-نئون، نوعی لی
اولورو استرالیا

یکی از معروف‌­ترین نمادهای استرالیا «اولورو» (Uluru) است که در قلب پارک ملی اولورا کاتا جوتا (Uluru-Kata Tjuta) قرار دارد.
اولورا به عنوان یک چشم‌­انداز باستانیِ غنی از معنویت و فرهنگ بومی استرالیا شناخته می‌شود و نام آن در فهرست میراث جهانی یونسکو ثبت شده است. راه‌­های بسیاری برای تجربه عظمت و زیبایی این چشم‌­انداز صحرایی منحصر به فرد وجود دارد. می‌توانید با یک راهنمای بومی همراه شوید و در مورد داستان‌­ها و سنت‌­های کهن روزگا
نیم‌‌چه‌اسپویلرآلرت! :))
به پیشنهاد ن. این اپیزود
رو توی مسیر شنیدم و دوست داشتم به‌ش فیدبک بدم. اما جملات‌م بیشتر از یه فیدبک
ساده شد و تصمیم گرفتم بیشتر ازش بنویسم. دوست‌ش داشتم. متن زیر ممکن‌ه حاوی بخش‌هایی
از پادکست و یا تاثیراتی به دلیل شنیدن اون باشه، اگر فکر می‌کنید باهاش مشکل
دارید بهتره اول به سراغ پادکست برین. ضمن این‌که باید اشاره کنم همون‌طور که علی
بندری توضیح می‌ده، این پادکست جای کتاب رو نمی‌گیره و بیشتر دعوتی‌ه به کتاب
دنیای عکاسی دنیای بسیار شگفت انگیز و پر رمز و رازیست.  از مورچۀ در حال راه رفتن، نگاه های پژمردۀ کودک خسته، از هر چیزی که در جهان هستی وجود دارد می توان عکاسی کرد. در وهله ی اول یک عکاس ماهر باید خوب ببیند و سپس درک کند و بعد با استفاده از ادراکات و قوه بصری به خلق آثار بپردازد. عکس های خلق شده در دسته بندی های متفاوتی قرار می‌گیرد که به آن ژانر عکاسی می گوییم.
در این قسمت می خواهیم به معرفی انواع عکاسی در چند ژانر پرطرفدار و جذاب بپردازیم:

عک
صادق یعنی راست‌گو، بی‌تا یعنی بی‌همتا، مسعود یعنی خوش‌یمن، الهه یعنی خدا! هر اسمی رو می‌شنویم برامون تداعی‌کننده‌ی یه بار معنایی مشخصه. البته تا وقتی که اون اسم و معناش به گوشمون آشنا باشه. همین که اسم یه خرده عجیب غریب بشه یا از یه زبان دیگه بیاد، این بار معنایی کم یا حتی محو می‌شه. برای مثال، با این‌که «تاتیانا» یه اسم ایرانیه، خیلیامون نمی‌دونیم معنیش چیه، چون خیلی متداول نیست. یا مثلاً بیشتریا نمی‌دونیم Emma یعنی چی، چون یه اسم خار
صادق یعنی راست‌گو، بیتا یعنی بی‌همتا، مسعود یعنی خوش‌یمن، الهه یعنی خدا! هر اسمی رو می‌شنویم برامون تداعی‌کننده‌ی یه بار معنایی مشخصه. البته تا وقتی که اون اسم و معناش به گوشمون آشنا باشه. همین که اسم یه خرده عجیب غریب بشه یا از یه زبان دیگه بیاد، این بار معنایی کم یا حتی محو می‌شه. برای مثال، با این‌که «تاتیانا» یه اسم ایرانیه، خیلیامون نمی‌دونیم معنیش چیه، چون خیلی متداول نیست. یا مثلاً بیشتریا نمی‌دونیم Emma یعنی چی، چون یه اسم خارجی
به گزارش حوزه بهداشت و درمان گروه علمی پزشکی عصرحباد؛ خون حاوی غذا و اکسیژن است و از طریق شریان‌ها در دسترس و مورد استفاده سلول‌های اعضای بدن قرار می‌گیرد؛ برای خون رسانی به اعضاء بدن خود عضله قلب هم دائما نیاز به ذخیره اکسیژن دارد، در سطح قلب دو شریان اصلی تغذیه کننده عضله قلب به نام عروق کرونر راست و چپ قرار دارند که عضله قلب اکسیژن و مواد مغذی خود را از طریق انشعابات این دو شریان بدست می‌آورد.
اگر کلسترول و سایر مواد چربی موجود در خون ب
آنژیوگرافی برای تشخیص و بررسی گرفتگی عروق
قلب به کار می رود. در این روش، یک کاتتر از درون رگ، عبور کرده و به سمت قلب هدایت
می شود. در صورتی که به تشخیص متخصص قلب نیاز به بالن گذاری باشد، از آنژیوپلاستی برای
باز کردن عروق قلب بهره می برند.
مزایای استفاده از آنژیوگرافی
✅ آنژیوگرافی ممکن است نیاز به جراحی را از بین ببرد. و اگر عمل جراحی
همچنان ضروری باشد، می توان آن را دقیق تر انجام داد.
✅ کاتتر آنژیوگرافی یک تصویر بسیار دقیق از عروق خونی را به ما
درباره ی شهر
لاهه تا چه میزانی اطلاعات دارید؟ بیسترین میزان اطلاعاتی که به طور متوسط
ممکن است درباره ی این شهر داشته باشد این است که اصلا لاهه نام دادگاهی
بین المللی است که توسط سازمان ملل و در مواقعی خاص تشکیل می شود. کمی که
این میزان اطلاعات را گسترش بدهیم، هستند کسانی که بگویند این دادگاه برای
این لاهه نامیده می شود چون که در شهر لاهه در هلند قرار گرفته است. باید
بگوییم که این گفته ها تحت شرایطی درست و در تحت شرایطی دیگر کاملا نادرست
هس
جراحی زیبایی از جمله جراحی هایی است که از گذشته در جهان  پزشکی بوده است اما این روز ها  با پیشرفت روز افزون علم و تکنولوژی این جراحی به مراتب راحت تر و مطمئن تر از قبل شده است. جراحی زیبایی در اصل همان جراحی پلاستیک است که در خیلی از مواقع برای اصلاح عیب های بعضی از اندام ها یا بازسازی آن ها انجام می شود.
جراحی زیبایی توسط جراح پلاستیک انجام می شود. بسته به نوع جراحی، تخصص فرد جراح هم می تواند تغییر کند. برای مثال عمل زیبایی بینی را هم جراح و متخ
جراحی بینی (تجمیل الانف) یکی از پرطرفدارترین عمل های جراحی بینی است و امروزه هم در سراسر جهان هم بین مردان و هم زنان متقاضی برای این عمل زیاد است. چرا که بینی یکی از برجسته ترین و مهم ترین عناصر صورت است. ظاهر بینی شما مستقیما تاثیر زیادی در چهره و زیبایی شما دارد. بعلاوه بینی عملکرد حیاتی در ارتباط با عبور هوا و تنفس و تنظیم دمای هوا دارد.

مراحل جراحی رینوپلاستی:
در مرحله ی اول جراحی زیبایی بینی (تجمیل الانف)، بسته به میزان پیچیدگی جراحی و تص
یکی از پر طرفدارترین سبک های دکوراسیون داخلی، دیزاین خانه به سبک مینیمال است که در آن همه چیز کم، اما نقشی برجسته دارد.
دیزاین خانه به سبک های مختلفی صورت می‌گیرد. یکی از جذاب ترین سبک های دکوراسیون داخلی، سبک مینیمال است. ساده بودن دلیل بر سادگی انجام کار نیست. به حداقل رساندن وسایل، انتقال حس با کم ترین عناصر و حذف لوازم غیر ضروری باعث می‌شود کارِ زیباسازی محیط اندکی سخت شود. در این بخش از مجله دلتا قصد داریم به بررسی دیزاین خانه به سبک می
آیا می دانید جمیعت جهان تا 50 سال آینده از مرز 9 میلیارد نفر عبور خواهد کرد؟ برای داشتن اطلاعات عمومی بالا دانستنی های علمی و حیرت انگیز نمناک را دنبال کنید.

حقایق و دانستنی های علمی جالب
مطالعه دانستنی های علمی سبب می شود که اطلاعات عمومی بالا برود و با حقایق جالبی آشنا شوید . این مطلب از سرگرمی نمناک را از دست ندهید تا با جالب ترین حقایق علمی آشنا گردید.
دانستنی های علمی و جالب
1.آیا می دانید قدیمی ترین بنا در شمال توکیو 50 هزار سال قدمت دار

این مهارت را هرگز دست‌کم نگیرید!
یکی از موضوعاتی که خیلی به آن احترام و علاقه دارم و تصور می­کنم سرنوشت­‌ساز است، هدف است.یکی از مهارت­های زندگی، هدف­گذاری است. از همان مهارت­هایی است که در مدرسه و کلاس و دبیرستان و دانشگاه، آموزش داده­ نمی­شود. مگر آن که استاد یا معلمِ خردمندی باشد که جسته و گریخته، اهمیتِ هدف­گذاری در زندگی را شرح دهد. مغز انسان خاصیت بسیار جالبی دارد. بسیار هدف­گذار است. یعنی در زندگی هیچ­کس را نخواهیددید که بی­ هدف با
سفر به مسکو را در چه زمان هایی برنامه ریزی کنیم
مسکو شهر باشکوهی است و سطح فرهنگی بالایی دارد، به همین خاطر مقصد عالی برای سفر است. دقیقا مثل بقیه کشور های سابق شوروی، روسیه نیز برای برطرف کردن مشکلاتی مثل فقر، عدم وجود مراقبت پزشکی، نبود بهداشت مناسب و اعتیاد بیش از حد به الکل، تلاش زیادی کرد. با وجود این مسکو توانست خود را به یکی از گران‌ترین، اختصاصی ترین و بزرگ ترین مقاصد گردشگری در جهان تبدیل کند.
بهترین زمان سفر به مسکو بر اساس آب و هوا
نکاتی برای واداشتن بچه ­ها به مرتب کردن اتاق­شان
هر صبح جمعه و روزهای تعطیل بر سر این موضوع جنگ به پا می­شود. چه­بسا مادر و پدر یا هردو برای اولین بار با ملایمت بگویند که: «خیلی خب بچه­ها وقتشه که اتاق­هاتون رو تمیز کنید». بچه­ها نق می­زنند، وقت تلف می­کنند، گیج می­شوند، یا یکباره دست از کار می­کشند. بچه­ها اول صبح باتذکر با صدای بلند و اصرار والدین­شان عصبانی می­شوند. «چند بار باید بهت بگم این آشغال­ها رو جمع و جور کنی؟ یا همین حالا انجامش م

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها